Petr KrupičkaJmenuji se Petr Krupička a jsem rád, že jste se zastavili u stránek FOTOKRUPE, které postupně naplňuji fotografiemi i články, které s focením souvisí. 

Narodil jsem se na Vysočině. Po maturitě jsem odešel do Brna, odkud jsem se po deseti letech vrátil zpět na rodnou Vysočinu.
K fotografování mě přivedl můj otec a díky němu jsem se začal seznamovat už jako desetiletý kluk se vším, co k fotografii patří. Půjčoval jsem si  od táty dvouokou zrcadlovku Ľjubitel 2 a fotil jsem na film formátu 6x6. Postupně mi prošli rukama různé fotoaparáty, ale vážněji jsem se začal věnovat focení až v nedávné době.

Největší inspirací je mi sama příroda, která nabízí nespočet krás, které se dají zachytit. Baví mě její různorodost, baví mě nepředvídatelnost okamžiku a vše co krajina, příroda a zvířata nabízejí. Je to to, co mě nejvíce zajímá a i když si občas odskočím i k focení jiných témat, je příroda tou největší inspirací kde nacházím klid a světlo pro své fotografie. 

Pokud by vás některé fotografie zaujali a měli byste zájem o koupi můžeme se domluvit. Případně nahlédněte na mou galerii ve fotobance